Zastoupení 3D/2D SPI Sinictek pro střední Evropu !!

SPI Sinic-Tek Vision Technology Co., Ltd., Šanghaj, Čína

firma MP eletronik získala zastoupení firmy Sinic-Tek, předního čínského výrobce systémů pro automatickou kontrolu natištěné pájecí pasty a lepidla (SPI)

Sinictek je vedoucí firmou dodávající stroje SPI v Číně, přičemž jejím největším zákazníkejm je obří koncern Foxconn. Zařízení Sinictek se vyznačují nejlepším poměrem cena / užitná hodnota / kvalita na trhu. Za výrazně nižší cenu než za zařízení od zavedené konkurence dostanete inline 3D/2D SPI se solidní konstrukcí, postavený z prověřených mechanických a elektrických součástí stroje od uznávaných evropských a japonských výrobců, kvalita je podložená 2-5 letou zárukou výrobce.

Vlastní, patentovaný, způsob generování měřící optické mřížky PSLM, který místo piezo používá speciální barevný LCD projektor a nepoužívá princip mechanicky pohybované optické Moiré mřížky. Toto řešení firmy Sinictec elimnuje mechanické opotřebení a finančně náročně opravy projekční Moiré hlavy. Toto řešení umožňuje přizpůsobit se barvě substrátu za letu a umožňuje měřit výšku vrstvy až do 1200 um(!). Takže SPI Sinictek je vhodné i pro kontrolu tisku lepidla.

Samozřejmostí je ucelená nabídka softwarových řešení pro Gerber import, SPC, offline programing, Opravárenská stanice, zpětná vazba na sítostiskový stroj a další.